Opinie

Opolagra wyrosła na największą wystawę rolniczą w południowej Polsce i na trwale wpisała się w nasz kalendarz imprez branżowych. Niewątpliwie jej mocną stroną jest kompleksowe podejście do tematu techniki rolniczej, a umiejscowienie imprezy gwarantuje swobodny dojazd z każdej części regionu.

Eildert Derk Oldenziel

CEO, Polboto-Agri Sp. z o.o

Od wielu lat Opolagra jest dla naszej firmy bardzo ważnym miejscem na promocję, spotkania z klientami i partnerami biznesowymi. Dzisiaj sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych opiera się na pokazach i prezentacjach sprzętu. Opolagra na 100% spełnia te oczekiwania. Zapraszamy.

Grzegorz Jaskot

Co-owner, JASKOT SP. J.

Opolagra odbywa się w centrum naszego terenu działania, jest dla nas najważniejszą wystawą ze względu na bliskość i rozmiary. Obecnie jest drugą największą wystawą na terenie otwartym w kraju. Jest to idealne miejsce na spotkanie z naszymi dotychczasowymi i przyszłymi klientami.

Stefan Ścieszka

Director, Agro-Efekt Sp. z o.o.

Opolagra ma typowo fachowy charakter i jest dla nas najlepszym miejscem prezentacji firmy i produktów.

Krzysztof Zdziarski

G.U. G. Świerkot

Opolagra wraz z profesjonalną wystawą bydła przyciągają hodowców i klientów z Opolszczyzny, Śląska i ostatnio coraz częściej z bardziej oddalonych regionów.

Zbigniew Pustuła

Blattin Polska

Opolagra jest dla mnie niepowtarzalną okazją by w ciągu jednego dnia zobaczyć obok siebie dostępne na rynku maszyny różnych producentów – mogę samodzielnie porównać ich wady i zalety, jak i porozmawiać z przedstawicielami firm – to wszystko zgromadzone w jednym miejscu!”

Sebastian Bartoń

Biedrzychowice

Opolagra jest największą wystawą rolniczą na południu Polski. Ze względu na swą lokalizację i liczbę odwiedzających stanowi ona niepowtarzalną okazję na dotarcie do szerokiej grupy rolników. Dodatkowym atutem wystawy są pokazy polowe, na których każdy rolnik ma możliwość osobiście przetestować maszynę. Tu możemy zaprezentować pełną ofertę naszych maszyn.

Jan Anderwald

ANDERWALD Maszyny Rolnicze, Kadłub

Interpork jest młodą, ale prężnie działającą firmą. Od 2014 jesteśmy na rynku polskim i takie wystawy jak Opolagra pozwalają nam dotrzeć do dużego grona klientów. Polecam Opolagrę jako miejsce zaistnienia dla małych firm, ja zaryzykowałem i potwierdzam, że było warto!

Michal Musial

Sales Manager, Interpork

Firma WWS-Polska to największy importer materiału genetycznego z USA. Opolagra na stałe wpisała się w nasz kalendarz. Jest to wielka zasługa organizatorów, którzy zadbali o to aby wszyscy zarówno wystawcy jaki i zwiedzający czuli się tutaj wyjątkowo. Targi te są miejscem dobrego biznesu, serdecznie zapraszam i polecam.

Robert Pakuła

Owner, WWS – Polska s.c

AGRO-AS jest liderem kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami w Polsce południowo-zachodniej. Nasza obecność na Opolagrze odzwierciedla naszą pozycję w regionie. Od dwóch lat jesteśmy największym wystawcą Opolagry, co świadczy o randze tej imprezy w kalendarzu naszych działań marketingowych.

Zbigniew Bednarski

Współwłaściciel, PHU AGRO-AS

Postawiłem na Opolagrę: w 2010 roku zdecydowałem się wystawiać samodzielnie. W 2012 moja firma prezentowała się na aż 800 m2 i to właśnie na Opolagrze świętowałem jej 5-lecie. Uważam, że Opolagra jest jedną z ważniejszych wystaw rolniczych w Polsce, gdzie trzeba i warto być.

Dr Grzegorz Wilczok

właściciel, AGRO-SILESIA

Opolagra jest dla mnie najważniejszą okazją do spotkań z potencjalnymi klientami na południu Polski.

Jan Hájka

Agrio

Targi Opolagra wyznaczają trendy w branży rolniczej i są jednym z nielicznych miejsc, gdzie można podpatrzeć nowinki techniczne w produkcji rolnej. Co roku bacznie przyglądam się pracy maszyn w czasie organizowanych pokazów, prowadzę rozmowy z wystawcami i szukam optymalnych rozwiązań dla mojego gospodarstwa.

Gerard Wilim

Strzeleczki

Opolagra jest obecnie w absolutnej czołówce targowych wystaw branżowych w Polsce. Profesjonalnie prowadzone pokazy pracy maszyn w polu pozwalają przekonać klienta co do słuszności podjętej decyzji o zakupie maszyny. Szczególnie istotnym dniem Opolagry jest dla mnie piątek, wtedy spotykam się z moimi strategicznymi odbiorcami, jak i przyszłymi klientami.

Grzegorz Pilch

P.W. AGRO-EKO, Kietrz