Opinie

zdania wystawców i rolników na temat wystawy Opolagra:
2015:

Edo_Oldenziel

Eildert Derk Oldenziel, Prezes Zarządu Polboto-Agri Sp. z o.o.:

Opolagra wyrosła na największą wystawę rolniczą w południowej Polsce i na trwale wpisała się w nasz kalendarz imprez branżowych. Niewątpliwie jej mocną stroną jest kompleksowe podejście do tematu techniki rolniczej, a umiejscowienie imprezy gwarantuje swobodny dojazd z każdej części regionu.

Michal_Musial

Michał Musiał, Kierownik Sprzedaży Interpork:

Interpork jest młodą, ale prężnie działającą firmą. Od 2014 jesteśmy na rynku polskim i takie wystawy jak Opolagra pozwalają nam dotrzeć do dużego grona klientów. Polecam Opolagrę jako miejsce zaistnienia dla małych firm, ja zaryzykowałem i potwierdzam, że było warto!

2014:

grzegorz_jaskot

Grzegorz Jaskot, współwłaściciel, JASKOT SP. J.:

Od wielu lat Opolagra jest dla naszej firmy bardzo ważnym miejscem na promocję, spotkania z klientami i partnerami biznesowymi. Dzisiaj sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych opiera się na pokazach i prezentacjach sprzętu. Opolagra na 100% spełnia te oczekiwania. Zapraszamy.

 
robert_pakula

Robert Pakuła, właściciel, WWS-Polska s.c.:

Firma WWS-Polska to największy importer materiału genetycznego z USA. Opolagra na stałe wpisała się w nasz kalendarz. Jest to wielka zasługa organizatorów, którzy zadbali o to aby wszyscy zarówno wystawcy jaki i zwiedzający czuli się tutaj wyjątkowo. Targi te są miejscem dobrego biznesu, serdecznie zapraszam i polecam.

 
stefan_scieszka

Stefan Ścieszka, prezes, Agro-Efekt Sp. z o.o.:

Opolagra odbywa się w centrum naszego terenu działania, jest dla nas najważniejszą wystawą ze względu na bliskość i rozmiary. Obecnie jest drugą największą wystawą na terenie otwartym w kraju. Jest to idealne miejsce na spotkanie z naszymi dotychczasowymi i przyszłymi klientami.

2013:

bednarski_Zbigniew_01

Zbigniew Bednarski, PHU AGRO-AS, współwłaściciel:

AGRO-AS jest liderem kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami w Polsce południowo-zachodniej. Nasza obecność na Opolagrze odzwierciedla naszą pozycję w regionie. Od dwóch lat jesteśmy największym wystawcą Opolagry, co świadczy o randze tej imprezy w kalendarzu naszych działań marketingowych.

mrozek_Ewa_01

Ewa Mrożek, THYE LOKENBERG, prokurent:

Nasza firma zrezygnowała z uczestnictwa na wielu imprezach targowych. Na Opolagrze podoba nam się podnosząca się jakość i dobra organizacja. Tutaj zostajemy.

wilczok_Grzegorz_01

Dr Grzegorz Wilczok, AGRO-SILESIA, właściciel:

Postawiłem na Opolagrę: w 2010 roku zdecydowałem się wystawiać samodzielnie. W 2012 moja firma prezentowała się na aż 800 m2 i to właśnie na Opolagrze świętowałem jej 5-lecie. Uważam, że Opolagra jest jedną z ważniejszych wystaw rolniczych w Polsce, gdzie trzeba i warto być.

2012:

zdziarski_01

Krzysztof Zdziarski, G.U. G. Świerkot:

Opolagra ma typowo fachowy charakter i jest dla nas najlepszym miejscem prezentacji firmy i produktów.

pustula_01

Zbigniew Pustuła, Blattin Polska:

Opolagra wraz z profesjonalną wystawą bydła przyciągają hodowców i klientów z Opolszczyzny, Śląska i ostatnio coraz częściej z bardziej oddalonych regionów.

hajka

Jan Hájka, Agrio:

Opolagra jest dla mnie najważniejszą okazją do spotkań z potencjalnymi klientami na południu Polski.

2011:

barton_pion_01

Sebastian Bartoń, Biedrzychowice:

Opolagra jest dla mnie niepowtarzalną okazją by w ciągu jednego dnia zobaczyć obok siebie dostępne na rynku maszyny różnych producentów – mogę samodzielnie porównać ich wady i zalety, jak i porozmawiać z przedstawicielami firm – to wszystko zgromadzone w jednym miejscu!”

wilim_pion_01

Gerard Wilim, Strzeleczki:

Targi Opolagra wyznaczają trendy w branży rolniczej i są jednym z nielicznych miejsc, gdzie można podpatrzeć nowinki techniczne w produkcji rolnej. Co roku bacznie przyglądam się pracy maszyn w czasie organizowanych pokazów, prowadzę rozmowy z wystawcami i szukam optymalnych rozwiązań dla mojego gospodarstwa.

anderwald_01

Jan Anderwald, ANDERWALD Maszyny Rolnicze, Kadłub:

Opolagra jest największą wystawą rolniczą na południu Polski. Ze względu na swą lokalizację i liczbę odwiedzających stanowi ona niepowtarzalną okazję na dotarcie do szerokiej grupy rolników. Dodatkowym atutem wystawy są pokazy polowe, na których każdy rolnik ma możliwość osobiście przetestować maszynę. Tu możemy zaprezentować pełną ofertę naszych maszyn.

pilch_01

Grzegorz Pilch, P.W. AGRO-EKO, Kietrz:

Opolagra jest obecnie w absolutnej czołówce targowych wystaw branżowych w Polsce. Profesjonalnie prowadzone pokazy pracy maszyn w polu pozwalają przekonać klienta co do słuszności podjętej decyzji o zakupie maszyny. Szczególnie istotnym dniem Opolagry jest dla mnie piątek, wtedy spotykam się z moimi strategicznymi odbiorcami, jak i przyszłymi klientami.