Atrakcje

Manitou Cup                                                                manitou_logo.jpg

 

MANITOU CUP to trzydniowy, niepowtarzalny i bardzo widowiskowy konkurs dla operatorów maszyn roboczych, dziennikarzy i przede wszystkim dla klientów zainteresowanych produktami marki MANITOU i MUSTANG.

Podczas tegorocznych targów OPOLAGRA wyznaczone zostaną tory z przeszkodami, które synchronicznie pokonywane będą przez uczestników konkursu. Emocje walczących o atrakcyjne nagrody operatorów na pewno udzielą się widzom tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Zapraszamy na Manitou CUP!

 

 

DEUTZ – FAHR LAND

DEUTZ-FAHR LAND to pokazy nowej generacji ciągników DEUTZ-FAHR z zakresu mocy 100-340 KM pod hasłem maksymalnej wydajności przy minimalnym zużyciu paliwa. Zwiedzający będą mogli osobiście zasiąść za kierownicą ciągników DEUTZ-FAHR i przekonać się o zaletach systemu precyzyjnego rolnictwa Agrosky, o sprawności integracji ciągnika z narzędziem dzięki zastosowanemu systemowi ISOBUS 11783 oraz innych systemów ułatwiających manewry i efektywną kontrolę pozycji ciągnika tj. EasySteer oraz Stop&Go. Wszystko to do sprawdzenia na polu i placach manewrowych z przeszkodami. Przyjdź, wsiądź, odpal silnik i poczuj moc DEUTZ-FAHR!

 

VALTRA SILESIA SHOW

Dynamiczne pokazy ciągników marki Valtra wraz z maszynami zielonkowymi takimi jak: kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze i przyczepy samozbierające. Osoby odwiedzające pokazy będą miały możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami ciągników czwartej generacji, a także z rozwiązaniami stosowanymi przez fińskiego producenta. Valtra Silesia Show to idealne miejsce a zarazem dobra okazja do przetestowania ciągników by poczuć ich moc.

 

 Pokaz pracy małych ładowarek

„Wielki duch w małym sprzęcie”, czyli na co stać małe ładowarki rolnicze – prezentacja ok. 5 małych ładowarek różnych producentów.
Do pokazu zaproszono kilka firm dystrybuujących małe ładowarki rolnicze, przegubowe bez wysięgnika teleskopowego. Prezentacja odbędzie się na placu przy polu pokazowym.
W pierwszej części pokazu każdy operator ładowarki (delegowany przez firmę) będzie miał za zadanie pokonać tor przeszkód w jak najkrótszym czasie, po czym nastąpi 4-minutowa prezentacja możliwości ładowarki przez przedstawiciela firmy.
W drugiej części przewidziany jest konkurs dla zwiedzających, w którym będą mogli pokonywać taki sam tor przeszkód jak operatorzy z firmy.

 

Pokaz mycia maszyn

Marka HYPERIN zaprasza na bezpośrednie pokazy profesjonalnego czyszczenia maszyn rolniczych.

W pełni wyposażone stanowisko do mycia maszyn rolniczych wraz z ciągłym, praktycznym pokazem bezpiecznego czyszczenia, a następnie zabezpieczania i konserwacji sprzętu rolniczego preparatami HYPERIN.

 

Akademia Opon GRASDORF

1. oznaczenia na oponach – nośność, ciśnienie montażowe a ciśnienie eksploatacyjne,
2. porównanie powierzchni styku opona-podłoże dla opony diagonalnej, radialnej i niskoprofilowej o tym samym obwodzie toczenia
3. różnice w szerokości opon tych samych rozmiarów, ale różnych producentów,
4. rozmiary felg, właściwy ich dobór i sposób wykonania,
5. nowości:

– opony do upraw międzyrzędowych do dużych ciągników i opryskiwaczy
– opony szerokie do bardzo dużych obciążeń IF, VF

 

 

 

Kopiowanie i publikowanie materiałów i zdjęć zamieszczonych w serwisie tylko za zgodą właścicieli serwisu.