Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Acrylmed dr Ludwika Własińska Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 33
63-100 Śrem
www.acrylmed.com.pl

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Acrylmed działa od 1991 roku. Jego założycielką i twórczynią sukcesu firmy, była Dr Ludwika Własińska. Zakład od niemal 30 lat prowadzi prace badawcze nad specjalistycznymi preparatami służącymi rolnictwu, przemysłowi oraz branży HoReCa i ogólnemu użytkowi społeczeństwa.
Wśród autorskich preparatów przedsiębiorstwa jest specjalistyczna chemia dla: mleczarni, cukrowni, rolnictwa i ogrodnictwa oraz preparaty do uzdatniania wody, mycia i dezynfekcji urządzeń niezbędne w każdym gospodarstwie, a także preparaty weterynaryjne, owadobójcze.
Nasze produkty tworzymy myśląc o realnych potrzebach klientów i rynku. Każdorazowo decydując się na podejście do rozpoczęcia badań nad nową linią produktów analizujemy rynek. Impulsem do tego może być bądź to chęć wprowadzenia nowego produktu, bądź to chęć ulepszenia istniejących rozwiązań. Projekty realizujemy całościowo: od pomysłu, przez badania, produkcję i wdrażanie zarejestrowanych i certyfikowanych produktów na rynek.