Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Podmiejska 8
85-453 Bydgoszcz
tel. kom.+48 796 746 601
e-mail: kontakt@agro-perfect.pl
www.agro-perfect.pl

Z naszymi doradcami rolnicy uzyskują zdecydowanie wyższe plony. Agro-Perfect to rzeczywiste doradztwo rolnicze, opierające się na prawdziwej, zaangażowanej współpracy z gospodarzami. Wspólnie badamy glebę, przygotowujemy technologie i reagujemy na wszystkie zmiany na polach. Chętnie korzystamy z solidnego doświadczenia naszych klientów. Dzięki temu Agro-Perfect nieustannie się rozwija.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nawozów Agritecno Fertilizantes. Z hiszpańskim partnerem mamy możliwość dostosowywania produktów do wymagań i oczekiwań polskich rolników. W odpowiedzi na trudności z przygotowaniem skutecznej cieczy roboczej wprowadziliśmy pionierski, oryginalny Tecnophyt pH+. Skutecznie zwalczamy twardość wody oraz przywracamy odpowiednie pH przy dziecinnie prostym dawkowaniu.
Regularnie prowadzimy szeregi szkoleń, podczas których przedstawiamy najważniejsze kwestie dotyczące procesów zachodzących w glebie, wodzie i roślinie, prowadzimy rzeczowe dyskusje i odpowiadamy na najtrudniejsze pytania.