Anna Pilch
ul. Głowackiego 36/6
48-130 Kietrz
Tel. 77 471 17 65 do 67

Inwestycje: 608 501 521
Serwis: 607-726-080
Mobilny sprzedawca: 664 500 320

e-mail: biuro@agromilk.com.pl
www.agromilk.com.pl

Firma Agromilk jest autoryzowanym dilerem marki Delaval. Obecnie firma prowadzi działalność na terenie województwa śląskiego. Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż:
produktów inwestycyjnych, części zamiennych i produktów do bieżącej obsługi gospodarstwa mlecznego oraz serwis urządzeń.

Poprzez wykwalifikowanych handlowców, doradzamy w zakresie projektowania obór, hal udojowych, robotów, systemów usuwania obornika oraz schładzaniu i przechowywaniu mleka.
W naszej ofercie znajduję się bogaty asortyment produktów służących do utrzymania czystości maszyn udojowych, higieny doju krów, utrzymaniu zdrowotności krów, suplementacji oraz wiele akcesoriów, które pomagają na co dzień przy pracy w oborze.
Zapewniamy szybki i fachowy serwis, którego głównym zadaniem jest spełniać wszystkie wymagania klientów w zakresie bezpieczeństwa oraz niezawodności w działaniu urządzeń marki DeLaval.

Główna siedziba firmy mieści się w Kietrzu przy ulicy Głowackiego, posiadamy także punkt sprzedażowy oraz serwisowy w Sierakowie Śląskim (k. Olesna) przy ul. Lublinieckiej 1b.

Jesteśmy zgranym, przyjaznym, wyrozumiałym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem Profesjonalistów. Dokładamy starań by kontakty z Naszą Firmą kończyły się uśmiechem i zadowoleniem.