ul. Gradowa 10/8
53-028 Wrocław
tel: 603 117 484
e-mail: arajspray@gmail.com
www.arajspray.pl

ARAJ-SPRAY oficjalny przedstawiciel na Polskę Firm HYPRO oraz SHURflo wchodzących w skład amerykańskiego koncernu PENTAIR.
Jako przedstawiciel HYPRO dostarczamy najwyższej jakości często unikatowej konstrukcji rozpylacze, systemy mocowań i zawory rozpylaczy do opryskiwaczy. ARAJ-SPRAY oferuje pompy odśrodkowe i rolkowe stosowane w nowoczesnych opryskiwaczach jak również do przetłaczania środków agrochemicznych w tym RSM. Zaopatrujemy rynek w wiele urządzeń uzupełniających wykorzystywanych w opryskiwaczach między innymi w rozwadniacze, elementy systemów myjących itp. oraz służących do modernizacji opryskiwaczy.
Reprezentując SHURflo ARAJ-SPRAY dostarcza pompy elektryczne stosowane w aplikatorach, opryskiwaczach i zaprawiarkach, walcach drogowych , pojazdach komunalnych i wielu innych zastosowaniach .
ARAJ-SPRAY zaopatruje również rynek polski w pompy rolkowe, tłokowe i nurnikowe stosowane w maszynach budowlanych, drogowych, komunalnych jak również w myjkach i myjniach przemysłowych. Uzupełnieniem oferty dla przemysłu jest szeroki typoszereg rozpylaczy przemysłowych.