Sp. z o.o.
ul. Traugutta 42A
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP 529-180-38-86
tel.:22 354 65 80,
e-mail: centrala@baywa.com
www.baywa.pl
www.sklep.baywa.pl
www.nextfarming.de/pl
www.tectrol.de/pl

BayWa Agro Polska już 5 lat profesjonalnie wspiera rolników wiedzą i doświadczeniem. Korzystamy z ponad 95 lat doświadczeń niemieckiej BayWa AG, należącej do 10 największych na świecie firm zajmujących się dystrybucją środków do produkcji rolnej i rolno – spożywczej.
Swoją pozycję zyskała dzięki zaufaniu, solidności i innowacyjności.

Zapewniamy kompleksową obsługę od siewu po korzystną sprzedaż płodów rolnych. Zaopatrujemy w starannie dobrane do rodzaju gleby nasiona, najlepsze środki ochrony roślin i nawozy. Proponujemy usługi do efektywnego zarzadzania gospodarstwem – program NEXT Farming OFFICE , system optymalnego nawożenia NEXT GreenSeeker, stacje pogodowe i próby glebowe.
Oferujemy uznaną, sprawdzoną, najwyższej jakości gamę smarów i olejów TECTROL.
(Oleje silnikowe, hydrauliczne, przekładniowe, do pomp próżniowych, biodegradowalne oleje dla leśnictwa i inne.) TECTROL jest eksportowany do ponad 20 krajów świata, a od 2011 roku jesteśmy głównym dostawcą na linię produkcyjną ciągników Fendt.

BayWa Agro Polska przez cały rok prowadzi szkolenia polowe dla rolników, kompetentnie doradza, dzięki czemu nasi klienci mogą osiągać najlepsze wyniki. Pracujemy z entuzjazmem, znamy lokalny rynek, a naszym klientom oferujemy indywidualne podejście.
Dla naszych klientów jesteśmy zaufanym, bliskim partnerem.

BayWa. Blisko Rolnika.