S. Jabłoński, D. Czyż Sp. J.
ul. Raciborska 113
48-130 Kietrz
tel./fax 77/471 19 70
e-mail: biuro@biochemkietrz.pl
www.biochemkietrz.pl

Firma Biochem Sp.j. powstała w 2000 roku i w przeciągu kilkunastu lat zyskała ugruntowaną pozycję w branży rolniczej. Pomagamy w zaopatrzeniu producentów rolnych w artykuły niezbędne do nowoczesnej i wydajnej produkcji rolnej. Posiadamy partnerów biznesowych w kraju i zagranicą.
Nasze główne specjalizacje to:
– środki ochrony roślin,
– nawozy sztuczne i mineralne,
– materiał siewny,
– obrót płodami rolnymi,
– doradztwo rolnicze.
Oferujemy kompletny asortyment służący ochronie roślin:
– zaprawy nasienne,
– herbicydy,
– fungicydy,
– środki do zwalczania szkodników magazynowych,
– regulatory wzrostu,
– desykanty.
Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: Grupa Azoty, Adob, Pioneer oraz Sumi Agro Poland. W ofercie posiadamy asortyment wielu innych firm, np. Bayer CropScience, Syngenta, Adama, FN Agro, Monsanto, ZCH Sarzyna, BASF, DuPont, Dow AgroScience, Yara. Służymy Państwu pomocą w doborze produktów oraz odpowiednich dawek.
Dopasowując się do wymagań dzisiejszego rynku, proponujemy zakup towarów za gotówkę jak i na wydłużony termin płatności. Umożliwiamy również wymianę barterową za dostarczone płody rolne.
W obrocie płodami rolnymi korzystamy z własnych, nowocześnie wyposażonych elewatorów. Świadczymy również usługi w zakresie: suszenia, czyszczenia i przechowywania zbóż i rzepaku.
Organizujemy spotkania i szkolenia dla naszych klientów tworzone przez wykwalifikowanych specjalistów z branży rolniczej. Tworzymy również poletka doświadczalne, aby okazać działanie sprzedawanych przez nas produktów. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy sprawdzone produkty o najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.
Nasze osiągnięcia i sukcesy są doceniane w wielu konkursach i rankingach biznesowych (ranking Diamentów Forbesa 2010-2014, konkurs Agroliga 2011).
Posiadamy certyfikat ISCC (International Sustainability and Carbon Certification), dzięki czemu sprzedawane przez nas zboża i rzepak mogą posłużyć do produkcji biomasy i biopaliw, na które zapotrzebowanie nieustannie wzrasta.

Zapraszamy do współpracy!