Sp. z o.o.
ul. Świerkowa 20
64-320 Niepruszewo
tel. 61 896 81 90
e-mail: k.guzek@cidlines.pl

Firma CID LINES powstała w 1988 roku w belgijskim mieście Leper. Od początku swej działalności CID LINES jest producentem szerokiej gamy produktów higieny. Produkujemy środki czyszczące i dezynfekujące, które zapewniają biobezpieczeństwo w całym cyklu wytwarzania produktów spożywczych, od hodowli bydła, drobiu, trzody chlewnej, owiec do transportu, przetwarzania żywności i gastronomii. Produkcja w naszej całkowicie skomputeryzowanej fabryce spełnia najwyższe standardy jakościowe. W naszych laboratoriach wykwalifikowani chemicy i inżynierowie nieustannie pracują nad znalezieniem coraz lepszych rozwiązań w zakresie higieny oraz wprowadzeniem rygorystycznego programu kontroli jakości. Podstawowe badania prowadzone są we współpracy z uniwersytetami w Gent i Leuven. Firma CID LINES posiada sieć dystrybucji na 5 kontynentach (w ponad 50 krajach) oraz filie w Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. Od 2001 roku nasze produkty posiadają certyfikaty jakości GMP i ISO 9001. W Polsce produkty CID LINES są dostępne od 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Niepruszewie k. Poznania. W naszym kraju dostępnych jest ponad 100 preparatów do mycia i dezynfekcji z całej gamy produkowanej w Belgii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rosnącym wymaganiom sanitarnym, wciąż wprowadzamy do obrotu w Polsce nowe produkty.
Nasi przedstawiciele działają na terenie całego kraju, służąc Państwu fachowym doradztwem i obsługą na najwyższym poziomie przez 24 h na dobę.
NASZA MISJA: CID LINES będzie spełniać najwyższe wymogi biobezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych produktówi usług, przy zachowaniu najkorzystniejszych cen, co osiągnie dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby swoich klientów oraz ciągłemu doskonaleniu produktów i procesów technologicznych.