Długołęka, ul. Słoneczna 32
55-095 Mirków
tel. 71 3152072
tel./ fax 71 3152061
e-mail: biuro@probiolife.pl
www.probiolife.pl

Od roku 2008 zajmujemy się wdrażaniem Probiotechnologii w sektorze rolniczym -uprawowym i hodowlanym, promocją zdrowia człowieka i środowiska w oparciu o probiotyczne mikroorganizmy.

Posiadamy status Centrum Mikroorganizmów, jesteśmy członkiem i założycielem Polskiej Izby technologii Wyrobów Naturalnych, współtworzymy Polski Klaster Technologii Mikrobiologicznych. W ramach wspólnej misji Kręgu Zdrowa-Ziemia i ideą realizowaną przez Stowarzyszenia Ekosystem Dziedzictwo Natury, wytwarzamy i promujemy naturalne wyroby powstające w procesie fermentacji na bazie kultur mikroorganicznych, dodatków ziołowych i minerałów. Specjalizujemy się w Probiotechnologii związanej z gospodarstwem pasiecznym i hodowlą gołębi.

Ostatnią naszą inspiracją w działalności jest szeroko pojęta naturalna kosmetologia i promocja wyrobów kosmetycznych pozbawionych substancji chemicznych, konserwantów i sztucznych barwników. Pragniemy, aby w najbliższej przyszłości w każdym gospodarstwie domowym wykorzystywane były naturalne kosmetyki, naturalne środki czyszczące, bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Zakładamy, że zdrowa gleba, ochrona środowiska, bezpieczeństwo naszych wyrobów, polityka wysokiej jakości produktów, pozwoli na zdobycie zaufania klientów i stosowania probiotechnologii na co dzień.