Rott 3
D-48351 Everswinkel

Farm Saat AG – Polska
Tomasz Krakowiak – Dyr. Regionalny
Nowa Trzcianna 12
96-115 Nowy Kawęczyn
tel. +48 797 411 325
fax +49 25 82 66 85 8 244
e-mail: krakowiak@farmsaat.de
www.farmsaat.de/pl

FarmSaat AG to średniej wielkości, innowacyjna hodowla roślin o ugruntowanej pozycji w europejskiej branży nasiennej. Koncentrujemy się na uzyskiwaniu i wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości odmian kukurydzy o doskonałej wydajności i zdrowotności.
Nasze hodowle na południu Niemiec opierają się wyłącznie na tradycyjnych metodach krzyżowania roślin bez udziału organizmów modyfikowanych genetycznie. Szczególnie istotne jest dla nas uwzględnienie praktycznych potrzeb rolników uprawiających kukurydzę. Z tego względu nasiona i odmiany nie są ogólnie dostępne w sprzedaży, lecz wyłącznie u naszych lokalnych FarmPartnerów.
Indywidualne doradztwo, dostosowane do potrzeb konkretnego gospodarstwa, zapewnia korzyści zarówno rolnikom, jak i nam: Otrzymują Państwo fachowe, indywidualne doradztwo w zakresie naszych odmian – jako hodowcy kukurydzy znamy nasze odmiany od pierwszej godziny hodowli. Jednocześnie zależy nam, aby Państwa opinie oraz życzenia dotyczące odmian były uwzględniane w naszym procesie hodowli nowych odmian kukurydzy.
Oznacza to dla nas: „Siać dobrze. Wspólnie lepiej”!