farmer.pl
Grupa PTWP
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
tel. 32 209 13 03
e-mail: farmer@farmer.pl
www.farmer.pl

Miesięcznik „Farmer” oraz codzienny serwis internetowy farmer.pl adresowane są do osób zainteresowanych problematyką rolnictwa i wsi, biznesem wiejskim oraz branżą rolno-spożywczą.

„Farmera” tworzą stałe działy: aktualności, agrotechnika, technika rolnicza, prawo, ekonomia i rynek oraz budownictwo na wsi. Dla hodowców przeznaczona jest Ferma oferująca praktyczne porady z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej oraz najświeższe informacje i fachowe analizy.
farmer.pl to znakomita baza informacji rolniczych i wiedzy o rolnictwie. Zawiera: aktualności, poradnictwo agrotechniczne z zakresu techniki rolniczej, zootechniczne, biznesowe i prawne, analizy ekspertów, notowania cen produktów rolnych i środków produkcji z giełd, targowisk i punktów skupu, kalendarium wydarzeń i targów, szczegółową prognozę pogody, fora tematyczne i farmer.tv. W ramach portalu farmer.pl jest dostępna gieldarolna.pl – witryna dedykowana branżowym przedsiębiorstwom oraz rolnikom indywidualnym, która umożliwia bezpłatne zamieszczanie i przeglądanie ogłoszeń.