Wózki Widłowe Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5
26-130 Suchedniów
tel./fax 41 254 30 20
e-mail: sprzedaz@futsuchedniow.eu
www.futsuchedniow.eu

Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą, wynajmem, serwisem. Produkty: wózki widłowe spalinowe, elektryczne, terenowe 4×4, osprzęt roboczy do wózków.

Rzetelność, profesjonalizm oraz najwyższa jakość produktów i usług w oparciu o wdrożony w firmie system ISO 9001 – oto dewiza naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też w ofercie, znaleźć można wysokiej klasy wózki widłowe, zróżnicowane pod względem parametrów technicznych i wyposażenia. Bogata gama produktów i usług pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy także kompleksowe i w pełni profesjonalne naprawy bieżące i remonty kapitalne wózków oraz sprawny i szybki serwis z dostępem do ogromnego zaplecza w części zamienne.

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy fachowcy, którzy posiadają bogate długoletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Dzięki temu można mieć pewność, że oferowane przez nas produkty odznaczają się solidnością, rzetelnością, a przede wszystkim terminowością.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.