Technologia EM Sp. z o.o.
Trzcianki 6
24-123 Janowiec
tel. +48 81 888 53 25
fax +48 81 888 53 26
e-mail: biuro@emgreen.pl
e-mail: info@emgreen.pl
www.emgreen.pl

Greenland Technologia EM Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Fundacji EM Research Organization (EMRO) z Japonii i wyłącznym dystrybutorem Technologii Efektywnych MikroorganizmówTM w Polsce.
Produkowane preparaty, przyczyniają się do poprawy dobrostanu zwierząt hodowlanych i przywracają życie w glebie. Umożliwiają ochronę i wzmacniają rośliny. Przyczyniają się tym do eliminacji nawozów sztucznych i środków ochrony roślin. EM Probiotyk, zapobiega zatruciom pokarmowym i infekcjom bakteryjnym u zwierząt.
EM Bokashi Probiotyk stymuluje odporność zwierząt, powstrzymuje działanie bakterii chorobotwórczych, oraz reguluje procesy trawienne.
Produkty kluczowe to EM Probiotyk i EM Naturalnie Aktywny, EM Ogród oraz EM Zakiszacz. EM Zakiszacz doskonale konserwuje pasze objętościowe, zapobiega ich zagrzewaniu, gwarantuje trwałe i długie przechowywanie.
EM Naturalnie Aktywny to preparat podnoszący zawartość minerałów w glebie, likwiduje podeszwę płużną, poprawia strukturę gleby, podnosi pH. Dzięki temu koszty nawożenia spadają, a gleba staje się łatwiejsza w uprawie.
EM Ogród powoduje zwiększenie przyswajalności nawozów, oraz lepszy rozrost korzeni .
EM Bio oczyszcza wodę, oraz rewitalizuje i uzdatnia ścieki.