Sp. z o.o.
pl. Na Groblach 21
31-101 Kraków
Polska płd.-zach.: Roman Błaszyk tel.: 607 278 879
Polska płn.-zach.: Piotr Makiej tel.: 695 605 505
Polska płd.-wsch.: Mateusz Pirogowicz tel.: 695 320 270
Polska płn.-wsch.: Roman Rutkowski tel.: 609 444 807
www.nordkalk.pl

Nordkalk – znany producent szerokiej gamy nawozów wapniowych i kred pastewnych. Dzięki głębokiej wiedzy eksperckiej i wieloletniemu doświadczeniu oferuje profesjonalne rozwiązania produktowe, pozwalające osiągać wysoką skuteczność utrzymywania optymalnego odczynu gleby. Popularnością na rynku rolniczym cieszą się m.in.: wapno węglanowe: Standard Cal, Solid Cal, Fast Cal i wapno węglanowe z magnezem: Magnesium, Domestic oraz CalMagMix.

Najnowszą propozycją Nordkalku dla branży rolniczej jest innowacyjny granulat wapienny Nordkalk AtriGran. To efekt współpracy praktyków, inżynierów i naukowców dbających nie tylko o efektywność produkcji, ale także o środowisko.

Nordkalk AtriGran jest idealnie skomponowanym nawozem wapiennym, udoskonalonym o pierwiastek organiczny, który poprawia skuteczność działania wapnia. To produkt całkowicie bezpieczny, nadający się na wszystkie rodzaje gleb w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie. Dzięki zastosowanej formie granulatu jest nie tylko stabilny i trwały, ale również wygodny w transporcie i magazynowaniu. Wykorzystanie wyłącznie naturalnych składników sprawia, że Nordkalk AtriGran nadaje się do upraw ekologicznych, przyczyniając się do poprawy stanu środowiska naturalnego i zdrowia ludzi.