Przedsiębiorstwo Państwowe
ul. Dworcowa 25
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 77 4049453
fax: 77 4049470
e-mail: ppo@ppo.pl
www.ppo.pl

PPO pp to krajowy lider w produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego. Na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od 1953 roku. Bogata oferta obuwia skórzanego oraz butów całotworzywowych z poliuretanu pozwalają na optymalny dobór obuwia na każde stanowisko pracy. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane przez PPO pp w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.
Oferujemy wysokiej jakości buty całotworzywowe z poliuretanu idealne do pracy w rolnictwie i w hodowli oraz obuwie skórzane przeznaczone do różnych warunków pracy.
Buty bezpieczne z poliuretanu to lekkie buty stanowiące doskonałą alternatywę dla obuwia gumowego. Są ok. 40% lżejsze, doskonale izolują termicznie oraz zachowują giętkość i elastyczność w ujemnych temperaturach. Zapobiegają przegrzewaniu i wychładzaniu stóp nawet w wilgotnym i zimnym środowisku pracy. Są odporne na bakterie i drobnoustroje oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadają wyściółkę doskonale pochłaniającą pot oraz zapobiegającą rozwojowi bakterii i grzybów. Zapewniają wysoką ochronę i bezpieczeństwo w pracy oraz bardzo dobrą ochronę przed poślizgiem.