ul. Wspólna 1
45-837 Opole
tel. kom. 500 300 158 lub 500 400 348
e-mail: biuro@propellet.pl
www.propellet.pl

Propellet.pl to niekwestionowany lider sprzedaży biomasy w województwie opolskim. Firma zajmuje się dystrybucją pelletów i brykietów drzewnych znanych polskich firm. Wspieramy głównie lokalnych producentów, z którymi stale współpracujemy, jak również jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanych marek takich jak Stelmet czy Barlinek.
Propellet.pl działa na opolskim rynku od przeszło dziesięciu lat, zdobyte doświadczenie pozwoliło Nam na poznanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też bieżący rok rozpoczęliśmy od wprowadzenia do sprzedaży własnej marki pelletu „Propellet Premium”. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pelletów drzewnych, zróżnicowanych tak cenowo jak i jakościowo.

Propellet.pl to ekologiczne ciepło dla Twojego domu, jeśli ogrzewasz swój dom pelletem lub dopiero rozważasz montaż pieca przystosowanego do użytkowania pelletu, skontaktuj się z Nami! Profesjonalizm to Nasze drugie imię. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji, a realizacja zamówienia najczęściej trwa tylko kilka godzin! Nie zwlekaj, dowiedz się więcej na www.propellet.pl