Jeleń i Nowakowski spółka jawna
ul. Powstańców 127
31-617 Kraków
tel. 12 411 60 43
fax: 12 411 60 43
e-mail: bok@torus.com.pl
www.torus.com.pl

Torus – Dystrybutor opon wielkogabarytowych, przemysłowych, rolniczo-przemysłowych. Usługi serwisowe m.in. opon przemysłowych.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim stażem w branży. Od początku nasze działania były związane z dystrybucją ogumienia, głównie przemysłowego. Lata współpracy z krajowymi i zagranicznymi producentami opon m.in. Michelin, Bridgestone, czy Continental ugruntowały silną pozycję firmy oraz wzmocniły zaufanie w oczach naszych klientów. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rozszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o opony do samochodów osobowych i ciężarowych oraz usługi serwisowe.

Ponadto prowadzimy także usługi związane z naprawą opon wielkogabarytowych. Profesjonalne podejście do klientów i oferowanych usług zaowocowało w liczne certyfikaty i rzetelne referencje od naszych usługobiorców.

Naszą naczelną wartością jest kapitał ludzki, dzięki któremu firma nieustannie się rozwija. Dbamy o najwyższą jakość usług, a tym samym cały czas pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów.