Material Handling Polska Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów
e-mail: info@pl.toyota-industries.eu
www.toyota-forklifts.pl

Infolinia 801 366 900

Odwiedź e-sklep Toyota Material Handling Polska
shop.toyota-forklifts.pl

„Toyota Material Handling Polska jest częścią Toyota Material Handling Europe, europejskiego oddziału Toyota Material Handling Group, powstałego w wyniku połączenia firm Toyota Material Handling Company i BT Industries Group. Toyota Material Handling Group należy do Toyota Industries Corporation, światowego lidera w produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego. Na polskim rynku firma jest wyłącznym dystrybutorem produktów do transportu wewnętrznego marek Toyota i BT (m.in. wózki widłowe i paletowe, systemy regałowe, ciągniki siodłowe), produkowanych we Francji, Szwecji i Włoszech. Centrala Toyota Material Handling Polska znajduje się w Jaktorowie k/Grodziska Mazowieckiego, biura regionalne zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Celem, jaki stawia sobie firma, jest zapewnienie coraz lepszej obsługi klientów poprzez urozmaicenie asortymentu i doskonalenie jakości produktów usług.”
Typy wózków oferowanych w sprzedaży:
ręczne wózki paletowe, wózki paletowe z napędem elektrycznym, wózki z masztem, wózki wysokiego składowania typu Reach Truck, wózki elektryczne z przeciwwagą, wózki czołowe
spalinowe, wózki do kompletacji zamówień, wózki do wąskich korytarzy, systemy półautomatyczne (Radioshuttle), wózki do pracy w chłodniach, mroźniach, wózki w wersji przeciwwybuchowej, wózki do przewożenia kontenerów, wózki Reach Stacker, wózki w wersji ze stali nierdzewnej i ocynkowane (środowisko korozyjne), System Toyota I_Site do zarządzania flotą wózków, Systemy Regałowe.

Inne usługi związane z magazynowaniem oferowane przez firmę: doradztwo w zakresie doboru wózków widłowych i magazynowych, wózki sterowane laserowo, wózki do Automatycznej kompletacji zamówień, wynajem krótko- i długo- terminowy, wynajem wózka razem z operatorem.