Rafał Szulwic
ul. Wojska Polskiego 65a/37
25-389 Kielce
tel: 531 008 000
e-mail: kontakt@opryskiwacze-ulv.pl
www.opryskiwacze-ulv.pl

Firma ULV Polska jest dystrybutorem na Polskę opryskiwaczy MANKAR i zaprawiarek MAFEX produkowanych przez firmę MANTIS-ULV. Technologia ULV (ang. Ultra Low Volume) pozwala na znaczne zmniejszenie wymaganej objętości oprysku, dzięki optymalnemu rozproszeniu aktywnych składników w kroplach jednolitej wielkości.

MAFEX® –ULV- Drobnokroplisty opryskiwacz do ziemniaków, owoców i warzyw.
W szczególności do optymalnej ochrony zebranych zbiorów, plonów i ziemniaków poprzez rozprysk preparatów zapobiegających kiełkowanie oraz środków grzybobójczych a także do pokrywania owoców woskiem oraz środkami grzybobójczymi.

MANKAR® ULV- Drobnokroplisty opryskiwacz do zwalczania chwastów w sposób oszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki opatentowanej dyszy rotacyjnej oprysk herbicydowy odbywa się bez użycia wody w sposób bezciśnieniowy. Zalecana dawka herbicydu to 1-2 litrów na ha. W ofercie dostępne są opryskiwacze ręczne, taczkowe i z możliwością podwieszenia/ podpięcia pod maszyn rolniczych i ogrodniczych

W ofercie również urządzenia do nanoszenie mikroorganizmów przy produkcji kiszonki. Zapraszamy również na naszą stronę WWW.opryskiwacze-ulv.pl i zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym.