POLSKA Krasowski Kula s.j.
ul. Czarnowąska 44
45-920 Opole
e-mail:unifarmpolska@unifarmpolska.pl

Unifarm Polska bazuje na własnych sprawdzonych w praktyce produktach gotowych, których wytworzenie oparte jest na zdobytym doświadczeniu i wiedzy oraz na produktach najlepszych światowych producentów między innymi Micron Bio-Systems Ltd.

Żywienie
Oferta premiksów oraz prestarterów Uni-Farm przygotowana jest z myślą o hodowcach preferujących rozwiązania kompleksowe. Pewność i powtarzalność wyników produkcyjnych, zabezpieczenie zdrowia zwierząt oraz stałe zyski są motywem przewodnim tworzenia naszej linii żywieniowej.
Dodatki paszowe
Wybrane z szerokiej oferty rynkowej dodatki paszowe dostępne w naszej ofercie zabezpieczają świnie przed negatywnym wpływem toksyn, grzybów i patogennych bakterii obecnych w mieszankach paszowych. Poprawiają smakowitość i pobranie paszy, wspomagają trawienie oraz pomagają właściwie kształtować florę jelita.
Konsultacje Produkcyjne
Produkcja trzody chlewnej narażona jest na wiele niebezpieczeństw. Nawet niewielkie błędy organizacyjne, środowiskowe czy żywieniowe powodują pogorszenie wyników i straty. Nawiązanie współpracy z nami daje Państwu pewność, że po wprowadzeniu naszych rozwiązań produkcja przebiegać będzie bez zakłóceń na stałym wysokim poziomie.