Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe “VACUUM-GLOBAL” Jakub Megas
Szklarka Myślniewska 74
63-500 Ostrzeszów
tel. kom. 608 552 883
e-mail: biuro@vacuum-global.pl
www.vacuum-global.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe “VACUUM-GLOBAL” Jakub Megas z Ostrzeszowa w województwie Wielkopolskim od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu przenośnych chłodni i masarni kontenerowych typu DARO.
Wolnostojące, przewoźne kontenerowy DARO przeznaczone są do rozbioru, przetwarzania, przetwarzania i magazynowania tusz upolowanej zwierzyny łownej. Świetnie sprawdzają się w punktach skupu dziczyzny jak również na terenach Kół Łowieckich i Nadleśnictw.
Każdy kontener spełnia wszystkie podstawowe normy weterynaryjne do zgłoszenia do punktu skupu dziczyzny jako chłodnie i masarnie.

PPHU VACUUM-GLOBAL JAKUB MEGAS projektuje i wykonuje kontenery o różnych wymiarach na życzenie Klienta, ponadto do różnych celów, na przykład jako kontenery socjalne, biurowe, sanitarne, magazynowe, chłodnicze, mroźnie, minimasarnie, itp.
Firma posiada własny środek transportu, przy zakupie większej ilości kontenerów, wykonuje na terenie całej Polski usługę transportową GRATIS.

Do tej pory PPHU VACUUM-GLOBAL doceniono już w Kołach Łowieckich, w Firmach i Instytucjach państwowych zajmujących się pozyskiwaniem zwierzyny łownej.
Chłodnie DARO 2×2 i DARO 4×2 to kontenery cieszące się największym uznaniem.
Wszystkie kontenery zasilane są napięciem przemiennym 230 V.

Szczegóły na stronie www.vacuum-global.pl pod numerem telefonu 608 552 883